ניווט מהיר - בחר/י פורום:   נושאים כללים | זכויות חיילים ות"ש | הטיפול הרפואי בצה"ל | שיח מילואימניקים

פורום נושאים כללים - צפיה בהודעה

נשלחה על ידי:  תגובה
נושא: תגובה על הקבילה
בתאריך: 20/8/2010  10:48

תוכן ההודעה:

לא תמיד הקבילה מטופלת כמו שצריך , לרוב העונש של אותו מפקד זה נו..נו..נו ולא יותר מזה. אלה אם הייתה פגעיה פזית חמורה. ואני אומר את זה מתוך ניסיון שאני חוויתי. אצלי היו מספר מפקדים בטירונות שפשוט השפילו אותי ולעגו לבעיה הרפואית שלי . וכאשר הגשתי קבילה . העונש שלהם היה הזהר מסא"ל של הבסיס הטירוניםוהתשובות של אותם המפקדים היה שהם עשו את זה כדי לעודד את המוטבציה שלי, אך בדיוק מעודדים מוטבציה של חייל טירון שקוראים לו בשמות וצוחקים על הבעיה הרפואית ומשפילים ועל זה הם קיבלו רק הזהרה מבלי לענש. אז מה אני אמור לחשוב אל הצבא . קיבלתי מכתב מהקבילה שהתיק נסגר והם מצטערים אל ההבל שנגרם לי ומצידם זה טופול. מצדם זה טופל! אבל אני נשארתי מושפל. המפקדים ממשיכים הלאה.ואולי בעתיד עוד חייל הפגעה מהם ומה אז שוב יעשו להם נו..נונ..נו. חשבתי שעזרת הקבילה אני יעזור לחיילים אחרים. אני אומר לך תחושוב פעמים לפני שאתה מגיש קבילה. זה לא תמיד עובד. כיום אני מרגיש מושפל פגועה נפשית וחסר מוטיבציה ואת מי זה מעניין. אפילו מכתב התנצלות לא קיבלתי כלום.

14:33 | 8/4/2010  קבילות חיילים - שבוז     
21:06 | 8/12/2010    מפקד סורח יטופל! - דור    
10:48 | 20/8/2010       תגובה על הקבילה - תגובה     
22:50 | 31/8/2010          לא להיכנע לא לוותר! - רוני