ניווט מהיר - בחר/י פורום:   זכויות חיילים ות"ש | הטיפול הרפואי בצה"ל | נושאים כללים | שיח מילואימניקים

פורום זכויות חיילים ות"ש - צפיה בהודעה

נשלחה על ידי:  אור
נושא: גם אני הייתי בסיטואציה כזאת...
בתאריך: 23/2/2005  21:44

תוכן ההודעה:

במקרה שלי אחרי שהסגן מפקד בסיס בדרגת סא"ל, קצינת הת"ש, מש"קית הת"ש ואפילו מפקדו הישיר של המפקד שלי (רב סרן) אישרו וחתמו לי על טופס היציאה למיוחדת. הם רק השאירו למפקד שלי להחליט לגבי התאריכים של המיוחדת. המפקד שלי החליט למרוח אותי ואף אמר לי שהוא יכול לתת לי את ה14 יום האלה בטיפין טיפין. הוא הוסיף ואמר שהוא יכול למשוך את זה כמה זמן שהוא רוצה ולחלק את זה שכל פעם אני יקבל כמה ימים ואף זה יפול בסופי שבוע וחגים. מה שאני עשיתי זה פשוט קודם כל הלכתי למש"קית הת"ש ששלחה מייל שברשימת תפוצה נשלח לכל מפקדיי ממפקדי האישי ועד למפקד הבסיס בנוגע למקרה שלי ומהמשתמע מכך שאני לא יוצא (עיקבו אותי כחודש). לאחר מכן דאגתי לקבוע שיחה עם מפקדו הישיר של המפקד שלי ולידע אותו על המקרה, על הסחבת וכל מה שקורה. הרב סרן (שאגב, גם קרא את המייל וראה את הרשימת תפוצה שלה) הבין שיש להוציא אותי בהקדם ועשה איזה טלפון מייד כשיצאתי (אני יכול לנחש למי...) לאחר מכן המפקד שלי זימן אותי ואמר לי שהוא חשב על זה והוא החליט שבגלל שאני חייל טוב ואני בסדר והכל הוא יתן לי את המיוחדת כבר מיד בתחילתו של השבוע הבא ברציפות לאחר הסופשבוע (כמה הוא מקסים ומתחשב...). חשוב לציין שישנה "סחבת" מאוד רצינית בנוגע לכל הטיפול של נושא ההת"ש ומיוחדות בעיקר. עד שהקצינת ת"ש מאשרת, עד שהמפקד בסיס או סגנו מזמן אותך לשיחה, עד שמגיע להחלטה.... ועד שמוציאים לפועל את החלטתם.

18:17 | 17/2/2005  האם למפקד יש זכות לנהוג בחופשה מיוחדת ב"סחבת"??? - נתי     
05:07 | 19/2/2005    לגבי חופשה מיוחדת - מנהל הפורום    
21:44 | 23/2/2005       גם אני הייתי בסיטואציה כזאת... - אור