ניווט מהיר - בחר/י פורום:   זכויות חיילים ות"ש | הטיפול הרפואי בצה"ל | נושאים כללים | שיח מילואימניקים

פורום זכויות חיילים ות"ש - צפיה בהודעה

נשלחה על ידי:  שלומי
נושא: לינת בית
בתאריך: 29/1/2005  20:49

תוכן ההודעה:

אני משרת בבסיס ידוע בצפון לאחר שעברתי מהבסיס הישן בהמלצת קב"ן. בנוסף , גם קיבלתי ממנו לינת בית. אולם כשהגעתי לבסיס החדש , כחלק מהטופס טיולים הייתה לי שיחה עם נגד היחידה, שהודיע לי חד וחלק כי אם אני מתכוון לנצל את הלינת בית ולממש אותה הוא מעיף אותי בחזרה לבסיס הקודם , "כי אצלנו ביחידה אין כזה דבר לינת בית וכל אחד עושה לילה פעם בשבוע ושבת ל4"... לצערי הרב נאלצתי להיכנע כי לקח לי הרבה מאוד זמן עד שבכלל העבירו אותי לבסיס החדש ולא רציתי לחזור אחורה.

לאחר בירור קצר - מסתבר שאני לא הבן אדם היחידי בבסיס שקיבל את האיום הזה.. מדובר בלפחות עוד 2-3 אנשים , גם הם עם לינת בית (מקב"ן \ ת"ש5) שנאלצו לוותר עליה בדיוק כמוני.

אני מודע לזה שבתור נגד אין לו שום סמכות להעביר אף אחד בסיס , אבל בינינו , הוא יכול לזרוק מילה למפקד הבסיס (סא"ל) והוא כבר ידאג להעביר את אותו עבריין שהעז לדרוש לנצל את הלינת בית, לכן נכנעתי. אבל עכשיו אני רוצה לנצל את הלינת בית ואין לי שום כוונה לעבור בסיס, כי בסה"כ טוב לי!
השאלה שלי היא למי אפשר לדווח על הנגד ועל האיומים שלו? האם זה חמור כמו שאני חושב? או שאולי אין פה שום עבירה ומדובר במשהו לגיטימי? אשמח אם תענו. תודה.

20:49 | 29/1/2005  לינת בית - שלומי     
21:22 | 29/1/2005    תשובה מדוייקת לגבי לינת הבית! - מנהל הפורום    
10:17 | 30/1/2005       תגובה נוספת - שלומי    
18:42 | 30/1/2005          ממ... - דנה. ב    
20:02 | 30/1/2005             זה נראה לי ממש קשקוש... - שלומי    
20:49 | 30/1/2005          תגובה - טוראי מ´    
02:18 | 31/1/2005             תשובה מסכמת - מנהל הפורום    
20:26 | 2/5/2005                הקל"ב לא חייב להיות כזה קרוב לבית  - אור