ניווט מהיר - בחר/י פורום:   זכויות חיילים ות"ש | הטיפול הרפואי בצה"ל | נושאים כללים | שיח מילואימניקים

פורום זכויות חיילים ות"ש - צפיה בהודעה

נשלחה על ידי:  ה´
נושא: נשלח לכלא בגלל שאין אוכל ביחידה ועוד בעיות
בתאריך: 25/1/2005  17:09

תוכן ההודעה:

אח שלי משרת בחברון, לפני כשבוע הוא איים על עצמו עם נשק שהוא התאבד,הוא נשפט ונכנס לכלא ל28 יום, אך המצב שהביא אותו לידי מעשה חמור זה הוא העובדה שבאותו מוצב בו הוא משרת בקושי מקבלים אוכל, אין מנות שניות והם נאסרו מלגעת במקרר. התנאים מכפירים הן בעניין לינה, אח שלי נאלץ לישון בחברון, מקום שהוא מגיע אליו עם אוטובוס ממוגן בחוץ, מכיוון שאת המיטה שלו תפס חייל מגדוד צנחנים אשר באים לשם לעיתים קרובות, והוא פשוט לא רצה להעיר אותו לקח שק שינה ויצא החוצה תחת כיפת השמיים,בלי שהמפקד או אף אחד התערב בנושא. מקרה זה הוא רק אחד מבין רבים וחמורים אשר קורים במקום זה מבלי ששום מפקד בכיר התערב, שתי קצינות כבר התלוננו והחיילים אף כתבו מכתב לקצין קבילות חיילים אך גם זה לא העיר את המפקדים. קצינה שהייתה שם שכרגע משוחררת דיברה עמנו וטענה שפשוט המפקדים הבכירים מתעללים בחיילים ושצריכים לעזור להם. השאלה שלי היא כזאת: איך קודם כל אפשר לעזור לחיילים המשרתים שם כדי שהם יקבלו את הצרכים הבסיסיים שלהם (אוכל,לינה)? ומה אפשר לעשות עם המפקדים שמזלזלים בהם? למי אפשר לפנות? ודבר אחרון אח שלי עשה את המעשה רק בשביל החברים שלו כדי לקבל במה ושיטפלו בהם. הוא לא פושע ולא כלום והוא נבדק על ידי הקבן שאמר שהוא בסדר גמור, הקצינה אפילואמרה שהיא רצתה להמליץ עליו בתור סמל שלה כי הוא חייל מצטיין שם. אי אפשר לעזור לו ולהוציא אותו מהכלא?? הוא לא צריך להיות שם!!

17:09 | 25/1/2005  נשלח לכלא בגלל שאין אוכל ביחידה ועוד בעיות - ה´     
17:19 | 25/1/2005    כלא בגלל חוסר באוכל ובעיות עם מפקדים - צוות הקשב