ניווט מהיר - בחר/י פורום:   שיח מילואימניקים | זכויות חיילים ות"ש | הטיפול הרפואי בצה"ל | נושאים כללים

פורום שיח מילואימניקים - צפיה בהודעה

נשלחה על ידי:  גלעד
נושא: טעות בשיבוץ
בתאריך: 21/5/2007  18:51

תוכן ההודעה:

שלום השתחררתי מצהל במרץ 06 האחרון, במהלך שירותי הייתי 8 חודשים בגולני טירונות ואימון מתקדם וסוף האימון עקב בעיות ביקשתי לעזוב את הגדוד מכוון שלא רציתי להמשיך בתפקיד לחימה
כאשר יצאתי מגולני העבירו אותי למז"י שם ביקשתי לא להמשיך בתפקיד לחימה, שלחו אותי לבה"ד 10 לקורס חובשים קרביים, חזרתי למז"י, ושוב במז"י ביקשתי לא להשתבץ למערך הלוחם, שובצתי בבה"ד 1 בית הספר לקצינים שבמצפה רמון בתור חובש במרפאה.
כאשר הגעתי למרפאה, הקרפ"ח אמר לי שיש שני סוגים של חובשים אלו שיש להם רובעי 07 (כמוני) ואלו שלא, אלו שיש להם רובעי 07 יוצאים עם הגדודים הקרביים של בה"ד 1 לתעסוקות ולשטח ואלו שאין להם נשארים במרפאה, כמו כן, אין שום הבדל מבחינת המשכורת שלי היא ירדה למשכורת של גו´בניק, ונשלל ממני הזכות לתעודת לוחם, כל מה שביקשתי היה רק או שיתנו לי את מה שמגיע לי או שלא ינצלו אותי, כמובן שניצלו ולא נתנו ולמרות שקבלתי כמה פעמים נקח"ל לא נעתר לבקשתי, כיום אני משוחרר כבר כמעט שנה וחצי ופתאום אני מקבל זימון למילואים לשירות קרבי, האם אני יכול לקבול על כך ?

18:51 | 21/5/2007  טעות בשיבוץ - גלעד     
13:36 | 25/5/2007    לא. יש לך רובאי (עם א´) 07 - מישהו