ניווט מהיר - בחר/י פורום:   זכויות חיילים ות"ש | הטיפול הרפואי בצה"ל | נושאים כללים | שיח מילואימניקים

פורום זכויות חיילים ות"ש - צפיה בהודעה

נשלחה על ידי:  משה
נושא: צריך עזרה בבעית ת"ש
בתאריך: 23/12/2004  19:59

תוכן ההודעה:

יש לי בעיות ת"ש, וביקשתי מהמשקית ת"ש כבר הקלות בתנאי שירות בגלל הבעיות הבראותיות והכלכליות שיש לי בבית אז היא הביאה לי להביא להורים שלי למלאות טופס שהרופא צריך למלאות, אתם בטוח יודעים מה זה אז ההורים שלי הלכו לרופא והוא מוכן למלאות רק את הויתור סודיות וחודעת רפואית שהוא מביא, הראיתי את זה למשקית ת"ש והיא אמרה שהוא צריך למלאות את הכל שהסברתי לה שהוא לא מוכן היא אמרה שהוא חייב שהיא לא יכולה לטפל בלי זה. אז הבאתי לה את המספר של הרופא המשפחה של ההורים שלי והיא בעצמה דיברה איתו וגם לה הוא אמר שהוא לא מוכן למלאות הכל ומה שהוא מילא זה מספיק שככה הוא עושה לכולם, אבל היא לא מוכנה לקבל את זה ואומרת שהיא חייבת את זה מלא והיא לא יכולה לטפל בלי זה ואין מה לעשות עכשיו, ואני בינתים תקוע ולא יודע מה לעשות למה המצב בבית באמת קשה מאוד וההורים שלי בקושי מתפקדים עכשיו שאני לא בבית ואני כל הזמן דואג ולא יודע מה לעשות אני כל הזמן מתוסכל ודואג להורים שלי ואני כבר ממש לא יודע מה לעשות כבר נמאס לי. ועוד יותר חמור שעוד מעט אני עולה למוצב ואני יודע שיהיה בהרבה יותר קשה לראות את המשקית, תעזרו לי מה אני צריך לעשות במצב כזה בשביל לטפל בבעיה שלי למה אני באמת כבר לא יודע מה לעשות ההורים שלי ממש מתקשים להסתדר ואני לא יודע מה לעשות ואני קרוע באמצע, בקשה תעזרו לי מה אני צריך לעשות ועם יש למי לפנות בשביל לטפל בבעיה שלי.

19:59 | 23/12/2004  צריך עזרה בבעית ת"ש - משה     
12:40 | 25/12/2004    למשה - אבי    
04:38 | 8/4/2007       תשובה. - ניר חובש