ניווט מהיר - בחר/י פורום:   שיח מילואימניקים | זכויות חיילים ות"ש | הטיפול הרפואי בצה"ל | נושאים כללים

פורום שיח מילואימניקים - צפיה בהודעה

נשלחה על ידי:  א. ו.
נושא: התעלמות מצד משרד הקישור
בתאריך: 28/4/2005  18:38

תוכן ההודעה:

בחודש נובמבר 2004 קיבלתי צו לשירות מילואים לחודש ינואר. מכיוון שאני סובל מבעיה רפואית, פניתי לקצינת הקישור. לבקשתה, שלחתי אליה מסמך רפואי בנידון, והיא זימנה אותי ליום ראיונות, בו לטענתה, אמור היה להיות רופא. הגעתי ליום הראיונות בסוף חודש דצמבר. במקום, בניגוד למובטח, לא נכח רופא, והסתבר שהקצינה השתחררה. שוחחתי על העניין עם הקצין שערך את הראיונות. נתתי לו עותק של המסמך הרפואי, והבטח לי שהעניין יטופלץ שבוע לאחר מכן, יצרתי קשר עם הקצינה החדשה, וביקשתי לראות רופא. היא טענה ש א י ן לה מ ו ש ג היכן נמצא המסמך ששלחתי, וביקשה לשלוח אחד חדש. מדובר במסמך אינטימי, החושף פרטים רפואיים אישיים.

צו המילואים בוטל הודות לוועדת ולת"ם. מאז אני מנסה ליצור קשר עם קצינת הקישור, במטרה לפגוש רופא, או לפחות לברר אם העניין נמצא בטיפול או לא. הקצינה כמעט ואינה נמצאת במשרד, ואינה מחזירה טלפונים ו\או פקסים.

מה עושים? להגיש קבילה? לכאורה לא נעשה לי שום עוול ישיר, אבל איכשהו יש לי הרגשה שבחודשים הקרובים אקבל צו נוסף, והסיפור יתחיל מבראשית. בנוסף, אני חש שתפקוד משרד הקישור, והיחידה כולה בנושא קלוקל...

18:38 | 28/4/2005  התעלמות מצד משרד הקישור - א. ו.     
23:49 | 28/4/2005    בעיות עם קצינת הקישור - צוות הקשב