ניווט מהיר - בחר/י פורום:   זכויות חיילים ות"ש | הטיפול הרפואי בצה"ל | נושאים כללים | שיח מילואימניקים

פורום זכויות חיילים ות"ש - צפיה בהודעה

נשלחה על ידי:  אנונימי לצערי
נושא: חברה שלי עוברת השפלה בצבא, מה אוכל לעשות?
בתאריך: 6/3/2012  09:32

תוכן ההודעה:

הסיפור הוא כזה
אני אזרח וחברה שלי בשירות סדיר
היא משרתת בבסיס סגור, תנאיה הם חמשושים ושבת ל 7-8
כבר זמן רב מאוד שהיא עוברת השפלה ויחס מזלזל וכל התפקוד של כל הסביבה שלה לקוי מאוד
אני מדבר על מצב שהיא משרתת במשרד שבו היא פקידה של 2 מפקדים בכירים בצה"ל - האחד הוא המפקד הראשי במשרד ויד ימינו כמו מעין ע´ מפקד. לא ידוע לי מה הדרגות שלהם לדעתי שניהם אותה דרגה, שניהם קצינים זה מה שאני יודע.
המשרד שלה עובד יום יום עם 2 פקידות. היא ועוד אחת
מדובר על משרד ששעות הפעילות שלו הוא מ 8 בבוקר עד 0:00 בלילה וברוב המקרים ממשיך גם אחרי זה.
המצב הוא כזה, את 97% משעות הפעילות חברה שלי היא זאת שמתפקדת במשרד בעוד שהשניה כמעט ולא נמצאת שם, יוצאת לטייל ושמה פס על כל החוקים
2 המפקדים שנמצאים במשרד יודעים על כך ולא עושים שום דבר בנושא וממש לא מעניין אותם שזה אומר שחברה שלי היא זאת שערה שעות על גבי שעות כל יום, נמחצת תחת עבודה מאסיבית שאמורה להיעשות על ידי 2 אנשים, תוך כדי שהיא גם נותנת מענה טלפוני (ואני לא רוצה אפילו להתחיל לתאר כמה הוא מצלצל ביום) ומתן שירות לקצינים שמגיעים למשרדה על כל נושא
היא סובלת ממחסור בשינה בגלל שלא סופרים לה בכלל שעות שינה, לפעמים משחררים אותה לחדר 5-6 שעות לפניי ההתייצבות חזרה במשרד למרות שחוקי מטכ"ל אומרים שיש לקחת בחשבון זמן מקלחת והחלפת בגדים ו 15 דקות התארגנות בבוקר
בסוף שנת 2011 נשארו לה מעל 20 ימי חופשה לא מנוצלים מתוכם היא זכתה לקבל 8, לא העבירו לה שום דבר ל 2012 שלא לדבר על זה ששאר הימים פשוט העלימו לה בלי זיכוי כספי... הלכו כלא היו
היא מקבל יחס מזלזל ומגעיל, צועקים עלייה בכל פעם כשיש תקלה בעוד שאני מזכיר שהפקידה השנייה לא נמצאת בכלל במשרד ומטיילת לה וכל הלחץ נופל עלייה אז ברור שיש לה תקלות מדי פעם כי כל אדם שפוי יכול לעשות טעויות במצב כזה
אין לה שום נציגות בכירה אחרת שהיא יכולה לפנות אלייה בכדי לדווח על תפקוד מפקדייה
ידוע לי על מקרה ששחררו אותה יום אחד לישון בשעה 3 בלילה כשיום למחרת הייתה צריכה להתייצב ב 8 במשרד
שיחררו אותה לא מעט פעמים לנסוע הביתה או לבוא לבסיס בשעות לילה וחושך (וחשוב לציין שהיא משרתת באזור מסוכן)
יש עוד 1001 דברים שאני יכול לספר זאת רשימה שלא נגמרת
בעקרון היא איננה מסוגלת להתמודד עם כל זה לבדה ולא מסוגלת ללכת ולפנות לנציג קבילות או לעשות מהומות וכו´
אני במצב נואש מאוד ואני מאוד רוצה לעזור לה רק שאני לא יודע למי אפשר לפנות ומה בכלל מותר לי לעשות
מה שאני כן יודע זה שזה לא יתכן שזה ימשך ככה, הדבר הזה פוגע בנו גם כשהיא חוזרת הביתה בסופ"ש כשרואים עליה שהיא מגיעה הביתה ללא כל צלם אנוש ואיבדה כל טיפת אנרגיה שהייתה לה בגוף
זאת ממש התעללות ולא יתכן שהמפקדים שלה יעברו על סדר היום ככה יום אחרי יום מבלי שיטופלו משמעתית
עזרו לי
מה אוכל לעשות??

09:32 | 6/3/2012  חברה שלי עוברת השפלה בצבא, מה אוכל לעשות? - אנונימי לצערי     
21:06 | 19/6/2012    למה לא לפנות לנציב קבילות? - Necromancer