ניווט מהיר - בחר/י פורום:   נושאים כללים | זכויות חיילים ות"ש | הטיפול הרפואי בצה"ל | שיח מילואימניקים

פורום נושאים כללים - צפיה בהודעה

נשלחה על ידי:  שחף
נושא: יציאה ממגל
בתאריך: 24/4/2010  21:47

תוכן ההודעה:

שלום רב,

התגייסתי לפני כחודש וקצת לקורס מ´´כים של מגל. אני נמצאת בשלב ההתחלה של הטירונות ועומדת לסיים השבוע טירונות 02. התגייסתי עם מוטיבציה אך לא עבר הרבה זמן וירדה המוטיבציה מתחת לקו האפס!! אני סובלת כמו שבחיים לא סבלתי, אני לא מפסיקה לבכות ולהתלונן, פשוט רע לי. אני לא מסוגלת ולא רוצה להתמודד עם שום דבר שם, אני לא מוכנה לבצע את האימונים הקשים ואת שבועות השטח ששוברים אותי כל פעם מחדש. כל הסגל יודע שאני רוצה לעבור, נפגשתי עם כל דבר אפשרי. הייתי אצל המש´´קית ת´´ש כדי לקבל טופס 55 אבל זו אמרה שהוא מיועד רק לחיילים שרוצים לעבור לקרבי (אני יודעת שזה לא נכון), הייתי אצל הקב´´ן וזו אמרה שהיא חושבת שמבחינה נפשית אין לה איך לשחרר אותי משם אך היא לא בהכרח חושבת שאני מתאימה לתפקיד ורשמה אותי לועדת עזיבה שיש לאחר טירונות 02. אני מלאת תקוות לגבי הועדה אבל כמעט בטוחה שאני לא אצליח לצאת דרך הועדה כי הסגל שלי נלחם עליי. אני לא רוצה להפוך להיות חיילת בעייתית, זה לא מתאים לי אבל אני מוכנה אפילו לשבת בכלא כדי לצאת משם.
השאלה שלי היא, מה האופציות שלי לעזוב משם ובמיידי כי אני לא מוכנה לעשות השלמה ל03 ובטח שלא לעשות את הקורס והם אלופים בלמרוח את החיילים שלהם כדי שלא יעזבו!!! אני לא יכולה לצאת על רפואי ורוצה לדעת אם מגיע לי לדרוש טופס 55 ואיך וממי אני דורשת אותו ואם כל זה לא יעזור, מה האופציות לגבי נפקדות?? חשוב לי לציין שאני חיייייייייייבת קרוב לבית

21:47 | 24/4/2010  יציאה ממגל - שחף     
18:42 | 5/5/2010    תגובה.. - מיכאל    
12:28 | 7/2/2010    דעתי - חייל