ניווט מהיר - בחר/י פורום:   זכויות חיילים ות"ש | הטיפול הרפואי בצה"ל | נושאים כללים | שיח מילואימניקים

פורום זכויות חיילים ות"ש - צפיה בהודעה

נשלחה על ידי:  aleXtazy
נושא: מתעללים בי בצבא :(
בתאריך: 11/6/2004  15:59

תוכן ההודעה:

שבוע שעבר דפקתי נפקדות של שלושה ימים , מיום חמישי עד יום שבת..
עכשיו כשחזרתי היה לי ישר שיחה עם המ"פ שצעק עלי כמו איזה סמרטוט שלו..והבטיח לז**ן אותי.
לאחר מכן בערב לקחו אותי למשפט מול המג"ד שנתן לי 22 יום ריתוק בבסיס..בגלל ש"ריחם" עלי.
עכשיו לאחר מכן הסמל שלי גם צעק עלי מול כל המחלקה והבטיח לז**ן אותי! ( זה המילים שלו).
עכשיו אחרי זה היה לי שיחה עם המ"כ שלי שאמר לי גם שיז**ן אותי ואמר לי טוב שלא הלכתי לכלא כי כאן אני אסבול יותר ואקבל את העונש שמגיע לי ויחפש אותי בקטנות..וזה באמת ככה בכל דבר הוא אמר את השם שלי וחיפש אותי ממש כל דבר קטן.
עכשיו אני גם לא מקבל משכורת צבאית מתחילת הגיוס שלי שזה משהו כמו איזה 2000 שקל כבר כמעט וכל פעם אני אומר להם את זה ולא עושים כלום.
ממש אני כבר שם לב שלא שמים עלי וכל הסגל(הרס"פ , המ"כ הסמל ולפעמים המ"מ) מחפש אותי בקטנות חוץ מהמ"כ השני שלי זה שהחזיר אותי מהנפקדות שהוא ממש גבר!
זהו עכשיו אני בדיכאון גמור ולא יודע מה לעשות עם עצמי! ואני אחד שרצה להתגייס ולהיות בטופ ואפילו אם אני בן יחיד רציתי את הכי קרבי ורק משביזים אותי ודופקים אותי כמו גדול!
אני ביקשתי כבר קב"ן וגם את זה לא ממש רוצים לתת לי..
אני מוכן לסגור מצידי 200 שבתות ולהיות 200 קילומטר מהבית העיקר לעבור תפקיד!
ועוד דבר..זה לא מפקדים רק לקורס! זה מפקדים שאיתי מתחילת הטירנות ואלוהים יודע עד מתי!! אבל 100% יהיו איתי בקוו ראשון
אני ממש לא יודע מה לעשות עם עצמי ואפילו במצב לפגוע בעצמי :(
נ.ב
הצלחתי למזלי להוציא גימלים יום חמישי אז דפקתי אותם טיפה וזה עדיין נחשב לי בריתוק..

אם משהו יכול לעזור לי אז בבקשה..
אני בפלח"הצ רותם עכשיו בבה"ד 16 בקורס

15:59 | 11/6/2004  מתעללים בי בצבא :( - aleXtazy     
16:19 | 11/6/2004    אמרתי לך כבר מה לעשות ידידי... - Rayman    
17:32 | 6/11/2004    מתעללים... - צוות הקשב    
20:31 | 11/6/2004       תודה .. - aleXtazy