ניווט מהיר - בחר/י פורום:   זכויות חיילים ות"ש | הטיפול הרפואי בצה"ל | נושאים כללים | שיח מילואימניקים

פורום זכויות חיילים ות"ש - צפיה בהודעה

נשלחה על ידי:  שוטרת צבאית
נושא: אחת ששוקלת לקבול
בתאריך: 23/10/2004  13:08

תוכן ההודעה:

אז ככה,
אני חיילת שמשרתת במשטרה צבאית כבר שנה ו3 חודשים.
לפני בערך חצי שנה העיפו אותי מהבסיס הקודם שלי.
איך שהגעתי לבסיס החדש, כל הזמן שלחו אותי למחסומים, במשך כל החצי שנה הזאת יצא לי לסגור איזה 4-5 שבתות בבסיס, השאר סגרתי במחסומים.
רצוי שאני יציין בפניכם שאני רובאית 00 ואיך לי שום הכשרה לתפעל את הנשק שלי.
לפני כשנה עברתי תאונה ומאז נתגלו אצלי בגב כאבים עזים שתוקפים אותי לעיתים נורא תכופות. כל פעם לפני שמודיעים לי שאני צריכה ללכת למחסום אני מבקשת מהמפקד שלי/ מהרס"ר שייתן לי טופס 102 כדי שאני יוכל לראות רופא, וכל פעם שוללים ממני את הזכות הזו, הם טוענים שהם מחוייבים לתת לי לראות רופא במשך 24 שעות, כך שנוצר מצב שאני הולכת לראות את הרופא של החטיבה איפה שאני ישנה כשאני במחסום, חשוב לצין שהוא לא הרופא יחידה שלי, וכשפעם אחת הלכתי אליו והסברתי לו את המצב הוא אמר שאני יקבע קודם תור להפנייה ואז הוא ייתן לי את ההפנייה, ולפי מה שאני יודעת, הרופא צריך לדאוג לי לתור להפנייה.

בכל מקרה, הבנות "הקבועות" שעושות את המחסומים קיבלו הטבות, כמו נשק מקוצר (בעוד שאני עם נשק ארוך) והם גם יקבלו 3 ימי חופש באילת (ואני לא, כי אני לא קבועה) כך שאני לא יצאתי הרבה זמן לפעילות חינוכית או תרבותית כלשהיא.

נמאס לי כבר להיות במחסומים האלה,
אני מרגישה שחיקה ולא דואגים לתת לי הטבות כל שהם, ישנם עוד הרבה סיפורים בקשר למפקדים שלי והיחס המזלזל.
אני מקווה שתוכלו לייעץ לי מה לעשות, כי אני כבר על סף שבירה.

13:08 | 23/10/2004  אחת ששוקלת לקבול - שוטרת צבאית     
20:54 | 24/10/2004    אחת ששוקלת לקבול. -     
20:38 | 11/8/2004       יש מצב לשינוי סטטוס! סבב ב´... - אדם נולד שחקן